Новини Гвоздичка

Вітають зі святом,
Бо друзів у мами
Багато-багато.

У праці корисній. спільній, терплячій

Охоплює радість душі дитячі.

У садочку дитячому хороше нам жити.

Граємось, не плачемо, і є із ким дружити

Радість дружби. творчості і гри

Це дитинства головні дари

Пухнастий та білесенький

Засипав все сніжок

Біжить малеча весело

В засніжиний садок

Хто ходив тут ми не знаєм,

По слідах ми відгадаєм...

Поміркуєм погадаєм... і

нарешті пригадаєм

пташка ця невеличка - жовтогрудая синичка.

Помічниця людям гарна

На колесах ця лікарня

. І відкриті всі дороги

Для «швидкої допомоги».

День Збройних Сил України

6 грудня в групу завітав тато, Шостак Каміли,  на зустріч з дітьми.

Юрій Леонідович познайомив дітей з професією військового льотчика з військовою технікою та формою льотчика.

Діти залюбки слухали та гралися з татом-військовим. Зустріч пройшла в теплі та дружній атмосфері.

У дружньому колі кожна дитина

Зможе відчути любов і підтримку

У басейні весело купатися,

Сили і здоров'я набиратися

Любов до музики - це теж талант

З ними кожен вихованець - музикант

На берізці осінь ночувала —
Притомилась, мабуть, на путі.
А на ранок їй подарувала
В коси стрічки ніжні, золоті.

Група «Гвоздичка»

Вихователь – Маляр Людмила Олександрівна, має повну вищу освіту, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація – психолог. Стаж роботи 6 років.

Вихователь Лещенко Антоніна Олександрівна, Глухівський національний педуніверситет за спеціальністю вихователь дітей раннього віку, інструктор з фізкультури; стаж роботи 2 роки.

Помічник вихователя – Гулевата Анна Сергіївна.

Коли потрапляєш у групу «Гвоздичка», дивуєшся, скільки ж тут знаходиться різних цікавих предметів. А це не дивно, тому що робота групи направлена на формування у дітей пізнавального інтересу, на розвиток спостережливості , розумової діяльності засобами пошуково-дослідницької діяльності. Головним завданням педагогів являється – підтримати і розвинути у дітей інтерес до досліджень, відкриттів та створити необхідні для цього умови.

В групі створено валеологічний осередок, тут малят гостинно зустрічає лікар Айболит, з яким вони проводять незабутні хвилини здоров’я. Всі ці знання малята мають можливість закріпити за допомогою елементарних дослідів. А далі малюки знайомляться з природою в куточку природи. Діти завжди повинні бачити зв’язок природи з навколишнім середовищем, її вплив на це середовище. Саме для цього у групі вдало поєднані пошуково-дослідницький та природничий осередки.

В цілому робота групи направлена на підтримку і збереження здоров’я дошкільнят. На одній із стін групової кімнати розміщений тренажер Базарного, який допомагає зняти зорове напруження під час занять та ігор. А скільки цікавого, неординарного обладнання тут є для проведення занять з фізичної культури: дуги для підлізання у вигляді котів, різноманітні «доріжки здоров’я», прапорці, султанчики, і головне все це, виготовлено руками педагогів цієї групи.