^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

Методична проблема та завдання на 2023 – 2024 н.р.

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи за 2022-2023 навчальний рік, враховуючи реалії сьогодення та дії правового режиму воєнного стану та з метою забезпечення високої якості дошкільної освіти, педагогічний колектив разом з батьками спрямовує роботу на реалізацію проблеми «Забезбечення інноваційної культури педагога, як важливого чинника якісної освіти. Шляхом формування в учасників освітнього процесу безпечної поведінки, обачності використовуючи різні форми організації та формування українського мовлення за допомогою сучасних технологій.

Завдання колективу на 2023 – 2024 навчальний рік

1. Продовжувати роботу закладу з здоров’язбережувальної компетенції дошкільників в рамках «Школи сприяння здоро’ю», шляхом пошуку сучасних ефективних форм і методів організації фізичного виховання дошкільників.

2. Продовжувати цілеспрямовану освітню діяльність щодо формування в учасників черезосвітнього процесу безпечної поведінки в довкіллі з урахуванням умов сучасності, використовуючи різні форми організації, навчання дітей обачності, навичок орієнтування та адекватної реакції на різноманітні чинники ризику для життя. 

3. Сприяти удосконаленню культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу,через оптимізацію роботи з розвитку зв’язного мовлення за допомогою інноваційних технологій навчання.

4. Продовжувати підвищувати рівень професійної майстерності педагогічних працівників в проведенні різних форм освітнього процесу використовуючи мультимедійні засоби.

 

Педагогічна рада

«Багатство мовлення педагога – вплив на мовленнєвий розвиток особистості дошкільника»

1.Результати виконання попереднього засідання педагогічної ради (директор Ботвіновська О.В.).
  1. Інформаційне повідомлення «Державна мова – погляд через призму сучасного законодавства» (вихователь-методист Якименко С.М.)
  2. Цілісність, системність, послідовність планування і організації освітньої роботи мовленнєвого змісту з дітьми різних вікових груп. (Коваленко Л.В., Стеценко Г.І., Лищенко С.В., Богаєнко Н.В.)
  3. Аналіз стану роботи тематичного вивчення з формування комунікативно – мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку. (довідка в/м Якименко С.М.)
  4. Різне (ознайомлення та схвалення «Положення про академічну доброчесність в ЗДО №11 «Теремок» та сертифікатів з підвищення професійного рівня.)

 

Подкатегории

Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"