^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

Група раннього віку «Берізка»

     Вихователь – Кондратенко Лена Миколаївна, має повну вищу освіту, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури.

 

Вихователь - Грибінченко Альона Вікторівна, має повну вищу освіту, закінчила Полтавський державний педагогічний університет, кваліфікація вчитель історії.

    Помічник вихователя – Богатиренко Ольга Валеріївна.
    Визначна роль у становленні особистості дитини належить дорослому, от чому всі працівники групи «Берізка» намагаються оточити малюків увагою й любовю, створюють необхідні умови для їх повноцінного розвитку. В групі створене предметно-розвивальне середовище, яке є одним з визначальних факторів виховання малят. Сенсорний осередок є частиною центру розвиваючих ігор, де проводяться ігри-заняття з підгрупами дітей та індивідуально. Однією з основних потреб дитини - потреби в русі, тому в групі створено зону рухової активності. 

 
    Тут є і доріжки здоров’я, спортивний інвентар для проведення фізичних вправ, для організації рухливих і самостійних ігор малят. В осередку музичного розвитку зібрані музичні інструменти згідно віку, а в куточку зображувальної діяльності є все необхідне для розвитку дитячої творчості, уяви та ініціативи. Надзвичайно важливою під час організації занять в осередках є роль помічника вихователя, як людини яка в разі потреби включається в освітню діяльність та долучається до роботи педагога.

 

Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"