^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

Виставка новорічних  поробок "ЯЛИНКОВЕ ДИВО"

Вже традиційно у ці святкові дні в ЗДО №11 "Теремок" проходить виставка новорічних поробок «Ялинкове диво» , на якій у всіх зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Але головне, що вся ця пишність, що переносить нас в чудову новорічну казку, виконана руками вихованців та їх батьків. Наша виставка зігріта теплотою дитячих рук, адже малята так полюбляють зимові свята. Адміністрація та колектив ЗДО №11 "Теремок"  висловлює подяку батькам за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок.

Новий рік

НОВИЙ РІК - чаріне свято, хоч щоб не сталося, на нього чекають діти вірячи в казку. Це час подарунків, сюрпризів, час коли довкола панує добра магія та казка. Яку  і в цьому році, працівники закладу, подарували своїм вихованцям.

Новий рік іде горами

У червоних чобітках.

Сяють ясними вогнями

Скрізь ялинки по хатках.

Новий рік іде землею

В чистім полі без доріг,

Світить зорі понад нею,

Розсіває срібний сніг.

Легенда про Святого Миколая

То було дуже-дуже давно. Жив в однім краю, служив Господу Богу і людям єпископ Миколай. Усі знали, який він добрий та щедрий. Ще змалечку він ніколи не проходив повз людське горе. Був дуже тихим і незлостивим. Шанував своїх батьків. Молився, щоб у світі було більше справедливості, миру, добра та милосердя.

Коли не стало батьків, Миколай роздав своє майно людям, а сам став священником. Він зробив багато добра за своє життя. а так як він не хотів наживати слави на чужому горі, то робив усе таємно.

З святом, малечу, прийшов вітати і в садочок та подарунки приготував Святий Миколай...

Педагогічна рада 

«БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – ВАЖЛИВИЙ АСПЕКТ ВИХОВАННЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ»

 

29 листопада 2022 року відбулося друге засідання педагогічної ради. Створення безпечних і комфортних умов перебування дітей в закладах дошкільної освіти є ключовим завданням роботи колективу дошкільного закладу. Тому перша долікарська допомога при нещасних випадках від медичної сестри Ляхно М.В. дуже корисна та необхідна в сучасних реаліях. Вихователь Лищенко С.В. висвітлила питання про відновлення роботи групи в період воєнного стану з охорони життя і здоров’я дітей молодшого дошкільного віку. Разом з вихователем-методистом Якименко С.М. підвели підсумок тематичного вивчення стану організації роботи з безпеки життєдіяльності дошкільників 

Презентація розвивальних ігор, посібників, матеріалів для організації роботи щодо формування безпечної поведінки дошкільнят

Акція "Пташина їдальня"

Діти нашого садочка вирішили допомогти птахам. Так було організовано акцію "Пташина Їдальня"

Маленькі "Теремківці" разом з батьками та вихователями виготовили різні смаколики для пташок, розвішували їх на подвір'ї в садочку, біля своїх будинків, в парку. Підгодовуючи пернатих друзів насінням, крихтами, крупами. 

Зима – суворий час для птахів, які залишилися зимувати разом з нами, смаколики потрібні, особливо коли випав сніг...

Зимуючим пташкам допомагаємо, бо добре серце маємо.

Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"