За допомогою проекту "Місто активних громадян" наш ДНЗ №11"Теремок" зможе реалізувати свій проект-переможець "Безпечні пісочниці для малят дошкільного віку". І на тереторії "Теремочка" буде встановлено 10 нових пісочнець-трансформерів. Адже ми намагаємося йти в "ногу з часом" та запроваджуємо нові цікаві ідеї для кращого розвитку та дозвілля Наших дітей.

Впроваджуємо варіативну складову Базового компонента дошкільної освіти

30 березня на базі "Теремка" відбувся семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів дошкільних закладів міста.
Завідувач закладу Оксана Володимирівна ознайомила присутніх з планом роботи семінару.

Вихователь – методист Якименко С.М. у презентації « Впроваджуємо варіативну складову Базового компонента дошкільної освіти» розповіла про організацію фізкультурно- оздоровчої роботи в закладі.

Гурткова робота в закладі дошкільної освіти  складає невід’ємну частину освітнього процесу. Інструктор з фізкультури Вороніна Н.В. є керівником спортивного гуртка «СтартАп». Ніна Віталіївна під час виступу вихованців продемонструвала ефективне застосування у роботі інноваційної технології – мажорет – спорт.

Інший вид спорту з яким були познайомлені гості закладу - Drums alive.

Перш ніж розпочати роботу з дітям ми педагоги пробуємо звичайнож все самі, а вже потім з дітьми. Тому вихователі закладу перші мали змогу ознайомитися з технікою фітнесу з барабанними паличками. Так утворилася доросла група, яка продемонструвала заняття з фітнесу учасникам семінару.

Дитяча група - Drums alive  спробували  зіграти ритм барабанними паличками по фітболу, здійснюючи при цьому відповідні рухи.

Родзинкою нашого закладу є басейн для плавання, який розпочав роботу у грудні 2016 року. З специфікою роботи блавального басейну познайомила присутніх завідувач Ботвіновська О.В.,

а інструктор з фізкультури Вітренко С.В. продемонстрував  учасникам семінару заняття в басейні з дітьми старшої групи на тему «Пошуки острова Ігор», під час якого малята продемонстрували вміння триматися на воді, під водою, виконувати рухи аквааеробіки у співвідношенні з музикою та однолітками.

Робота семінару була плідною.  Кожен учасник засідання зробив висновок, що завдяки спільним зусиллям всього колективу, можна досягти високих результатів у роботі з дітьми, батьками з питань фізичного розвитку.

8 березня

Промайнуло чудове свято весняного розквіту, краси, любові...

Традиційно в цьому році вже стало готувати вітальні до свят в нашому дошкільному закладі.

Тож в роздягальних та групових кімнатах, незважаючи на снігові замети, розквітли квіти, прилетіли птахи та замахали крилами метелики.

А в святковому залі знову чути пісні, вірші, таночки, ігри які навчають малечу поважати жінок, адже з поваги до мами виростає ставлення до усіх жінок.

Сходить сонце над снігами,

Тепло вже не за горами,

Восьме березня  прийшло,

І вітання принесло!

Скажемо тобі ми слово:

Будь завжди-завжди здорова,

Посміхайся веселіше,

Нема матусі красивіше!

Тематична педрада

«Трудове виховання в процесі організованої та самостійної роботи предметно-практичної діяльності дітей.»

27 лютого відбулося трете засідання педагогічної ради.  Проблема, над якою працювали педагори, - виховний і розвивальний потенціал трудової діяльності.

Розпочали педагогічну раду з визначення, що ж таке праця за допомогою вправи "асоціативний кущ" та обговорили за круглим столом питання "Трудове виховання дітей дошкільного віку як педагогічна проблема сучасності. "

"Особливості трудової діяльності дошкільників" розкрила вихователь-методист Якименко С.М., а "Завдання трудового виховання" вихователь ортопедичної групи Сохацька С.О.

Які були закріплені під час розв'язання педагогічних ситуацій.

Лищенко С.В. познайомила педагогів з "Прийомами керівництва самостійною трудовою діяльністю дітей дошкільного віку"

Закінчили педраду результатами  стану роботи з предметно-практичної діяльності дошкільників у ДНЗ №11 «Теремок» комбінованого типу.

Педагогічна рада пройшла в супроводі презентаціїї.