Семінар-практикум для вихователів:

«Постійний та змінний компоненти завдань трудового виховання дітей»

Відбувся 30 січня, на якому педагоги мали змогу поглибити знання про завдання трудового   виховання дітей дошкільного віку, їх постійний та змінний компоненти; узагальнити  уявлення про види праці дітей дошкільного віку.

Розпочали семінар вправою «Трудове виховання дошкільників крізь призму освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти» поділившись на групи за освітніми лініями створили логотипи до них. Таким чином розкривши зміст трудового виховання в контексті Базового компонента.

Потім мали змогу прослухати міні-лекцію з презентацією "Методичні аспекти організації трудової діяльності дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах"

Та перейшли до практичного розділу семінару "Змінний компонент трудового виховання дітей дошкільного віку", де мали змогу вирішити педагогічні ситуації,  обговорити їх та зробити висновки. Пригадати форми роботи з батьками та утворити ланцюг популярних і непопулярних професій

Методо'бєднання для керівників музичних

25 січня в "Теремочок" знову завітали гості. Гості не звичні, а музичні, креативні та творчі педагоги з дошкільних закладів міста.

Свою роботу з дітьми раннього віку презентувала керівник музичний Кулієва Наталя Михайлівна, в групі "Ромашка"

Чарівний потяг музичних забавлянок подарував дітям світ гри. Малята з захопленням та щирою радістю спілкувалися з музикою.

Звіти гурткової роботи.

Калайтан Г.О. та Стешенко Ю.С. разом з своїми вихованнцями, що відвідують гуртки танцювальної ритміки та англійської мови підвели перші підсумки роботи. Діти мали змогу поділитися з батьками першими вміннями, захопленнями та знаннями.

Колективний перегляд інтегрованого заняття в ортопедичній середній групі "З гостинцями до годівнички"

На гостини до середньої ортопедичної групи завітав увесь педагогічний склад дошкільного навчального закладу "Теремок".

Малята разом з вихователем, Глушко Наталею Віталіївною, розповіли педагогам про маленьку синичку та дівчинку Наталочку з казки В.Сухомлинського "Дівчинка і синичка", про те як скрутно живеться пташкам взимку та виготовили для них смачні гостинці-цукерки.

Наталя Віталіївна, показала не тільки цікаве, змістовне заняття, але і тісну співпрацю з колегами групи "Тюльпанчик" та батьками. Батьки разом з дітьми перейнялися проблемою зимуючих пташок і виготовили для них казкові їдальні-годівнички.

З Новим роком!

Нарешті діждалися чарівної миті казкових Новорічних ранків, які пройшли в "Теремочку".
Чи можна забути мить першої зустрічі Діда Мороза з найменшими вихованнцями, ясельних груп "Берізка", "Вишенька", "Ромашка".

Молодші групи "Гвоздичка", "Дзвіночок", "Яблунька" провели своє перше свято разом з батьками. Співали, танцювали в ігри грали розам з новорічними героями.

Незабутні спогади від героїв мультфільма "Маша і Ведмідь" на Новорічному святі, отримали діти середніх груп "Малинка", "Тополька"

З традиціями зустрічі Нового року в різних країнах та східним Дідом Дурахманом, Сантою та Дідусем Морозом мали змогу познайомитися діти груп "Ялинка" та "Тюльпанчик"

А дітям старших груп "Конвалія", "Полуничка" довелося зустріти Новий рік в аеропорту зі справжніми стюардесами та зірковими героями. Розважили всіх артисти цирку, естрадні співачки, силачі та Дід Мороз з Снігуронькою. І звичайно ж не обійшлося без витівок Баби Яги.

Чарівні Новорічні свята завжди несуть казкові спогади та довгоочікувані подарунки.