Група «Дзвіночок»

Вихователь – Стеценко Галина Іванівна, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, кваліфікація – вихователь дитячого садка.

Вихователь – Грибінченко Альона Вікторівна, має вищу освіту, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація вчитель історії.

Помічник вихователя - Широка Ірина Іванівна

Дитсадок «Теремок» двері відчиняє,
У групу «Дзвіночок» діточок скликає.
Кожного ранку садочок,
Схожий на жвавий струмочок.
Сюди поспішають малята.
За ручки мами і тата.
Тут чутно тридцять голосочків,
Наших маленьких "дзвіночків"

.
    Пріоритетним напрямком роботи групи «Дзвіночок» являється мовленнєвий розвиток малят. Тому в роздягальній кімнаті розміщено батьківський куточок, де мами і тата мають змогу познайомитися зі змістом роботи в групі, отримати консультацію, інформацію життєдіяльності дитини в сім’ї. Все розвивально предметне середовище в групі, в якому діє дитина є для неї невичерпним, інформативним, здатне задовольняти потреби в новизні, а це велика заслуга колективу групи «Дзвіночок». Якщо опинишся на ігровому килимку то очі розбігаються яку ж іграшку взяти для гри, чи можливо пограти в творчу гру «Лікарня»? Та які б іграшки дітлахи не обрали, всі вони красиві, естетичні, задовольняють інтереси і допитливість малят. Куточок народознавства є могутнім засобом виховання в дітей цінних моральних якостей, національної свідомості, любові до своєї Вітчизни.

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну.
Красу її вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.

У куточку природи малята вчаться доглядати за об’єктами живої природи. Квіточку кожну, кожну травинку плекай, бережи, іншим малятам, усім своїм друзям теж накажи!