^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

Група «Дзвіночок»

    Вихователь – Стеценко Галина Іванівна, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, кваліфікація – вихователь дитячого садка. 
   
 

Помічник вихователя - Широка Ірина Іванівна 

Дитсадок «Теремок» двері відчиняє,
У групу «Дзвіночок» діточок скликає.
Кожного ранку садочок,
Схожий на жвавий струмочок.
Сюди поспішають малята.
За ручки мами і тата.
Тут чутно тридцять голосочків,
Наших маленьких "дзвіночків"

.
    Пріоритетним напрямком роботи групи «Дзвіночок» являється мовленнєвий розвиток малят. Тому в роздягальній кімнаті розміщено батьківський куточок, де мами і тата мають змогу познайомитися зі змістом роботи в групі, отримати консультацію, інформацію життєдіяльності дитини в сім’ї. Все розвивально предметне середовище в групі, в якому діє дитина є для неї невичерпним, інформативним, здатне задовольняти потреби в новизні, а це велика заслуга колективу групи «Дзвіночок». Якщо опинишся на ігровому килимку то очі розбігаються яку ж іграшку взяти для гри, чи можливо пограти в творчу гру «Лікарня»? Та які б іграшки дітлахи не обрали, всі вони красиві, естетичні, задовольняють інтереси і допитливість малят. Куточок народознавства є могутнім засобом виховання в дітей цінних моральних якостей, національної свідомості, любові до своєї Вітчизни.

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну.
Красу її вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.

    У куточку природи малята вчаться доглядати за об’єктами живої природи. Квіточку кожну, кожну травинку плекай, бережи, іншим малятам, усім своїм друзям теж накажи! Затишна, чиста, тепла спальна кімната жде діток на відпочинок. Тут насняться солодкі, спокійні сни.
Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"