^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

група "Тополька"

    Вихователь – Коваленко Світлана Іванівна, закінчила Глухівський державний педінститут, кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь дітей дошкільного віку. 
  
 Вихователь - Мазило Анастасія Сергіївна, Глухівський національний педагогічний університет 

 

    Помічник вихователя – Сизоненко Валентина Павлівна.

Наше кредо – компетентність, відповідальність, відкритість.

    Пріоритет у роботі з дітьми середньої групи «Тополька» надається народознавчому напрямку в пізнавальному розвитку дітей та кольоротерапії. Тому і посібники, і іграшки, і все обладнання мають яскраве, різнокольорове забарвлення. А сама групова кімната оформлена в пастельно-бузковому тоні. Це дає змогу у створенні затишку і приємної атмосфери при спілкуванні з дітьми педагогів та батьків. Ігрові та пізнавальні зони вдало поєднуються одна з одною. Це дає малечі право вибору діяльності в розвивальному предметному середовищі, яке впливає на розвиток дітей і пізнання ними навколишнього світу. 

     Основні принципи виховання та навчання дошкільників у групі «Тополька» - виховувати у маленької людини, чуйне, доброзичливе ставлення не тільки до себе, а і до старших, любити та берегти традиції української сім’ї, вміти цінувати працю, пробудити у малюків бажання допомагати одне одному, виражати співчуття та повагу, виховувати любов до природи, та до традицій наших пращурів, зміцнювати психофізичний стан дітей в цілому.

 
Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"