Державна служба якості освіти України

Група «Тюльпан»

Вихователь – Сохацька Світлана Олександрівна, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, кваліфікація – вихователь дошкільних закладів. Стаж роботи 20 років.
Вихователь  – Короленко Тетяна Петрівна, закінчила Словянський державний педінститут, кваліфікація – логопед шкільних і дошкільних закладів. Стаж роботи 40 років.
    Помічник вихователя –– Корсунська Ніна Дмитрівна

Групова кімната забезпечена різноманітними осередками, які наповнені посібниками, іграшками, дидактичним матеріалом. Тут діти постійно можуть гратися, збагачувати свій інтелект, вивчати навколишнє середовище.
    А які яскраві нотки мешкають на нотному стані у куточку музики! А головне те, що їх виготовили своїми руками педагоги групи. Без сумніву, в такому куточку діти завжди знаходять чим зайнятися.
Важливу роль у роботі групи «Тюльпан» має взаємодія у трикутнику: батьки – дитина – вихователь.