Спеціалізована ортопедична група «Тюльпан»

Вихователь – Сохацька Світлана Олександрівна, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, кваліфікація – вихователь дошкільних закладів. Стаж роботи 18 років.
    Вихователь – Глушко Наталія Віталіївна, закінчила Глухівський державний педінститут, кваліфікація – вчитель початкових класів і біології. Закінчила Полтавський державний педуніверситет по спеціальності дошкільне виховання. Стаж роботи 14 років.
    Помічник вихователя –– Корсунська Ніна Дмитрівна
    Світла та затишна в нашому садочку спеціалізована ортопедична група «Тюльпан». Вона повністю забезпечена унікальними медично-профілактичними приладами і засобами, які допомагають у роботі з профілактики та корекції ступні у дітей. Велика частина спальної кімнати відведена на створення відповідного спортивного куточку, де розміщене спеціальне обладнання, яке має естетичний вигляд і неординарне використання. Усе це стимулює дітлахів робити профілактичні і корекційні вправи у ігровій, невимушеній формі.
    А водні масажери не лише відіграють значну лікувальну функцію, а й приносять неабияке задоволення малечі.
    Групова кімната забезпечена різноманітними осередками, які наповнені посібниками, іграшками, дидактичним матеріалом. Тут діти постійно можуть гратися, збагачувати свій інтелект, вивчати навколишнє середовище.
    А які яскраві нотки мешкають на нотному стані у куточку музики! А головне те, що їх виготовили своїми руками педагоги групи. Без сумніву, в такому куточку діти завжди знаходять чим зайнятися.
Важливу роль у роботі групи «Тюльпан» має взаємодія у трикутнику: батьки – дитина – вихователь.