Газета « Миргород - наш дім» від 10 грудня 2015 року «Про організацію та розвиток інклюзивної освіти у нашому місті»

Насиченим і цікавим став перший зимовий день для освітян міста й області: понад 40 учасників прибули на обласний семінар-практикум «Інноваційні підходи впровадження інклюзії в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах» , організований Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Дошкільний навчальний заклад №11 «Теремок» (завідувач Ботвіновська О.В.) гідно представив надбання педагогічної спільноти міста у забезпечення умов для навчання та розвитку дітей з особливими потребами.

Газета "Миргород - наш дім"  від 08 листопада 2012 року помістила статтю "Сучасні оздоровчі технології":

На початку 2010 року - розповіла завідувач ДНЗ Оксана Ботвіновська - педагогічною радою було прийнято рішення про впровадження в систему роботи з фізичного виховання таких інноваційних технологій, як фітбол-аеробіка, стетчінг, степ-аеробіка, система вправ Пілатес та визначені етапи впровадження кожної з технологій.
    Інструктор з фізкультури Вороніна Н.В. дбає, аби використання даних оздоровчих технологій сприяли формуванню у дітей правильної постави, зміцнювали м'язи, загартовували та, що не менш важливо, дарували гарний настрій дітям. Адже найкраще свідчення ефективності обраних інноваційних технологій - усмішки на обличчях вихованців "Теремка"

Газета "Миргород - наш дім" від 27 червня 2012 року помістила мтеріал: "Спортивне свято в "Теремку".

Ось і літечко прийшло,
Дітям радість принесло,
Тож першого червневого дня
Веселися, дітвора!
Міжнародний день дитинства!
Скрізь по місту святкові дійства,
Й "Теремок" дзвенить, вирує,
Дітвора плига, танцює:
В нас "Морське спортивне свято",
Всі змагаються завзято -
"Перли" з моря дістають,
Черепахами стають,
Ловлять рибу, тягнуть вудку -
Це Ніни Вороніної задумка.
В нас вона інструктор - "капітан",
Що веде наш "пароплав".
А спортивну вахту несуть
Групи "Тополька" і "Малинка" тут.
Глядачі - молодші й старші діти -
Хочуть теж позмагатися, порадіти.
Всі до свята підключились,
Від душі всі веселились.
На кінець, як і годиться,
"Матроси" отримали гостинці.
А щоб про свято не забувати -
Стали дружно малювати.
На асфальті вмить з'явились:
Медузи, риби, коти веселились,
Пароплави попливли, човни вітрила натягли.
Завідувачка Оксана Володимирівна,
Як адмірал, між хвиль морських походжає,
Та картинку кращу вибирає:
"ВСі малюнки кращі всіх!
Бо луна дитячий сміх.
Як тут вибрать, що робить?
В "Теремочку" всім призи слід присудить".
І щаслива дітвора закричала вся: "Ура!".

Газета "Миргород - наш дім" від 24 травня 2012 року у статті "Вшанували мам" писала:

"У травні, коли прокидається від сну природа, теплий весняий вітер приносить до нас Свято Матері.
   Саме в цей день у дошкільному закладі №11 "Теремок" у родинному колі, яке зібрали вихователі групи "Гвоздичка", вшанували матерів їхніх вихованців.  Це свято відрізнялося від традиційних ранків, адже проходило в сімейній обстановці з єдиною ідеєю та метою - підкреслити велич материнської турботи для дитини та сім'ї загалом.
     Батьківські збори, які були заплановані на цей день, нагадували більше продовження світлого Свята Родини, де за круглим столом нагороджували батьків та сім'ї вихованців "золотими медалями" і подяками за співпрацю у вирішенні болючих проблем закладу та участь у різноманітних конкурсах, виставках, які проводилися в дошкільному закладі та групі.
      За прекрасну підготовку наших діток, за відданість праці висловлюємо вдячність завідувачу дошкільного закладу Ботвіновській О.В., вихователям Килимник Г.В., Якименко С.М. та всьому педагогічному колективу "Теремка" від батьків групи "Гвоздичка". Бажаємо здоров'я, терпіння, творчої наснаги у нелегкій педагогічній праці.
       З повагою батьківський колектив групи "Гвоздичка".

Газета "Миргород - наш дім" від 10 березня 2012 року помістила статтю

"Творчі будні Теремка", в якій повідомлялося: "Для створення повноцінного розвитку дитини необхідно створити малюкам розвивальне середовище, у якому кожна дитина не тільки отримує знання від педагога, а може активно рухатися, діяти самостійно, шукати відповідь на запитання, ставити нові, почуватися захищеною, упевненою в своїх власних силах.
     У дошкільному закладі був оголошений конкурс на краще розвивальне середовище для дітей у всіх вікових групах. Педагоги та помічники вихователів проявили неабиякий ентузіазм, фантазію, творчість, винахідливість у створенні та удосконаленні розвивального середовища.
      Перше місце компенентна комісія присудила групі "Гвоздичка" (вихователі Г.В.Килимник, С.М.Якименко).
      Друге місце - групам "Тополька" (вихователь С.І.Якименко) та "Яблунька" ( вихователь І.І.Козленко, помічник вихователя О.Є.Шапочка).
      Третє місце розділили групи "Малинка" (вихователь І.М.Рожковська), "Конвалія" (вихователі Л.В.Синящок, О.В.Горошко), "Берізка" (вихователь Л.В.Братчун, помічник вихователя О.С.Артемиченко).
     За призові місця переможці отримали почесні грамоти та грошові винагороди. Жоден педагог не залишився поза увагою журі, всім були вручені подяки та солодкі призи. Такі конкурси згуртовують колектив, допомагають працювати з вогником, творчо.
    Молодий керівник, який нещодавно очолив дошкільну установу (О.В.Ботвіновська) вносить нові ініціативи, допомагає вихователям почуватися особистісю, проявляти себе під час  організації і сучасного навчального процесу. Адже організація  ігрового, пізнавального та розвивального середовища залежить від професійної майстерності педагога, його  фантазії, творчості, постійного пошуку активних форм дитячої діяльності".