ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Радість з неба нам являє,

Паска красна день вітає,

Радуйтеся щиро нині

– Бог дав радість всій родині,

Бог дав радість нам з небес,

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

З давніх часів в Україні передаються традиції та обряди свят. Одним із найголовніших свят  для кожного українця є Великдень. В кожному куточку нашої країни ретельно готуються до цього свята. Останній тиждень перед Великоднем називають Білим або Чистим. У ці дні очищають, прибирають усе в господарстві, в хаті, прикрашають хату, вивішують найкращі святкові рушники, готують паску і писанки.

Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. В "Теремку" знайомлять дітей з традиціями святкування Великодня. Які страви готують, як будинок прибирають до свята, що одягають на свято. А ще навчають, які писанки бувають, чим від крашанок відрізняються, як їх розписують. Що означає кожен колір, малюнок, лінія чи крива.

Також,  в нашому закладі відбулася музична розвага «Писанка Великодня». Дітей знайомили з історією свята Пасхи, народними звичаями та традиціями. Вихованці, в різних видах зображувальної діяльності, прикрашали писанки. Під час свята діти грали в ігри, співали пісні про свято, писанку, вербу; танцювали таночки; грали інсценівки, складали великодній кошик та пригощались пасками.

Свято Пасхи недалечко,
Люди звичай бережуть, –
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть.
Святкування йде віками, –
Це такі чудові дні:
В гості йти, під рушниками
Страви нести запашні.
Доброзичливо, з любов’ю
Мати щирі почуття,
Людям зичити здоров’я
І щасливого життя.
Святість – це чарівне слово,
Тільки треба так зуміть,
Щоб життя своє святково
У труді й добрі прожить.

З вдячністю та привітаннями

Напередодні світлого свята садочок "Теремок" разом з вихованцями та батьками зібрали Великодній кошик для наших захисників.Вдячність батькам та діткам за приємні та потрібні подарунки!

Велика вдячність НАШИМ ЗАХИСНИКАМ, що маємо змогу радіти українському дитинству.

ДЕНЬ "ВІДКРИТИХ" ДВЕРЕЙ

Добрий день, наш дитсадок

Ти - наш любий "Теремок"!

Швидше двері відчиняй,

Вірних друзів зустрічай

В свій День народження, "теремківці" вирішили відкрити двері для всих бажаючих. Тож кожна вікова група підготувала цікаві тематичні завдання для своїх дошкільнят. Діти святкували подорожуючи на літаку

по Україні, по рідному місту. Займалися улюбленими видами спорту,

за допомогою новітніх технологій пригадували казки

грали

конструювали

Підготували подарунки для улюбленого садочка

День пройшов дуже цікаво, весело та безтурботно

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ садочок!

Дорогий наш, "Теремочок"

Хоч років тобі багато

Та красивий ти як свято

Ми щасливі тут бувати

Грати, вчитись, пізнавати

Вихователі та няні

Рідними для нас всих стали

Ми здружились тут росли

Будь щасливий ти завжди!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, є справжнім "скарбом" для наступних поколінь педагогів та вихованців нашого садочка. Тож МИРУ нам, добра, процвітання та любові...

Нас прийшли привітати батьки, начальник управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради

Колибельнік Тетяна Миколаївна,

консультант «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради» Гречка Любов Михайлівна

Шановні батьки, діти, рідні та друзі!

Запрошуємо Вас разом з нами відсвяткувати ювілей садочка «Теремок» 22 квітня 2024 року. Нашому садочку виповнюється 40 років – досвіду та розвитку. Тож запрошуємо всіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Роботу ми починаємо з 08.00 і працюємо до 18.00. Ласкаво просимо в цей час завітати до нас на гостину. До вашої уваги заняття, режимні моменти, презентації та екскурсії – огляди закладу дошкільної освіти, довідкове бюро: інформація щодо виховання дітей, адаптаційний період (буклет), відповіді на запитання батьків, запис до дитячого садочка. Зустрічі з батьками та дітками наших майбутніх вихованців відбудеться з 16.00 до 17.00

З собою мати гарний настрій, змінне взуття чи бахіли.

Ранкова гімнастика з прапорцями 8.00-8.30
Заняття починаються о 9.00
«Вишенька»
1. Музичне заняття з використанням ІКТ «Летимо до свинки Пепи на День народження»