21 квітня в ДНЗ було проведено День благоустрою з метою озеленення тереторії закладу, поліпшення санітарного стану.

Свято спорту.

19 квітня в старшій групі "Конвалія" відбулося спортивне свято з батьками

На якому діти показали кращі номери з елементами дитячого фітнесу. Це і мажоретки,

силові вправи на стільчиках,

Drums alive,

До свята долучилися і батьки, розділившись на дві команди мам і тат, пограли в рухливі ігри"Заплети косичку із стрічок"

"Перевези дитину на кареті"

"Знайди пару"

Наші діти з перших своїх кроків в садочку розуміють, що фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи

Школа підвищення фахової майстерності фізінструкторів міста.

Вороніна Н.В. ознайомила колег з новим видом спорту, який успішно впроваджує другий рік на базі "Теремка"

Drums alive – це є метод навчання, що імітує ритмічні рухи ударів барабанними паличками по фізіо м'ячу fitball. Саме цей вид спорту продемонструвала доросла та дитяча групи закладу.

На завершення засідання колеги міста спробували вправи Drums alive та мали змогу переконатися, який вплив мають такі тренування на дітей.

Пасічника поважаєм - мед усі ми полюбляєм.

В гості до бабусі Одарки на пасіку, гостинно запрсили увесь педагогічний колектив ДНЗ №11 "Теремок" діти групи "Ялинка"

Де кожний мав змогу пересвідчитися в тісній співпраці логопеда Короленко Т.П. та вихователя Лищенко С.В.

Світлана Володимирівна, в ролі бабусі Одарки, закріпила знання дітей про свійських тварин, комах на сільському подвір'ї

Відвідавши бабусину комору, малята отримали знання про продукти переробки меду, їх користь.

А побувавши на пасіці, не тільки маленькі вихованці групи, а й дорослі колеги отримали цінні знання про роботу пасічника, про знаряддя, матеріали які допомагають в роботі на пасіці.

Переглянувши міні-фільм ознайомилися з родиною бджіл, та удосконаленням їхнього житла (вулика) з проходженням часу.

Визначили на годинниках час коли бджоли прокидаються, працюють та повертаються до вулика.

З задоволенням приміряли одяг пасічника.

Повернувшись в дитсадок малята разом з Світланою Володимирівною виготовили свічки з справжньої вощини

Не залишилися байдужими байдужими до такої форми роботи і батьки групи, підготували чудову виставку "Креативні вулики"

Заняття пройшло в теплій, сімейній атмосфері, з чудовими враженнями та побажаннями для колег групи Ялинка"

За допомогою проекту "Місто активних громадян" наш ДНЗ №11"Теремок" зможе реалізувати свій проект-переможець "Безпечні пісочниці для малят дошкільного віку". І на тереторії "Теремочка" буде встановлено 10 нових пісочнець-трансформерів. Адже ми намагаємося йти в "ногу з часом" та запроваджуємо нові цікаві ідеї для кращого розвитку та дозвілля Наших дітей.