Шановні колеги, батьки та дошкільнята!

Прийміть найщиріші привітання з початком нового навчального року!
Нехай новий навчальний рік стане роком нових надбань та досягнень, дасть поштовх до нових звершень.

Адміністрація ДНЗ №11 «Теремок»

Звітування керівника ДНЗ

07 червня 2017 року відбулося звітування завідуючої дошкільного навчального закладу комбінованого типу №11 "Теремок" Ботвіновської Оксани Володимирівни перед педагогічним колективом та громадськістю.  Метою звітування було: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідуючої.

Порядок денний:

Вибори голови та секретаря зборів.

Звіт завідуюча Ботвіновської О.В.

Обговорення звіту (виступи батьків, членів колективу та громадськості).

У своєму звіті Оксана Володимирівна розкрила всі напрямки роботи, дала аналіз виконаної роботи, розповіла про досягнуті результати, а також про педагогічні та творчі здобутки. Наголосивши при цьому роль педагогічного колективу, системність та професіоналізм всього колективу.

В обговорені звіту взяли участь працівники дитячого садка: вихователь - методист Якименко С.М., вихователь Стеценко Г.І., голова профспілки Вороніна Н.В.та батьки вихованців старшої групи "Дзвіночок"які в свою чергу високо оцінили роботу ДНЗ №11 "Теремок"та керівника  Ботвіновської О.В.

Так ми відпочиваємо

Наш заклад, як велика сім'я має свої вподобання, інтереси на основі яких складаються відповідні традиції. Ми відплчиваємо подорожуючи, два рази на рік пізнаємо простори рідної України. Ось і цього разу на свято Трійці (по традиції) більша половина колективу завітала в селеще Буки Сквирського району, Київської обл. до ландшафтного парку.

Таким чином ми відпочили та знову переконалися в красі та мальовничості нашої безмежної Батьківщини.

Свято спорту та дитинства.

1 червня на День захисту дітей в садочку пройшли святкові спортивні концерти. На яких діти показали кращі номери з елементами дитячого фітнесу. Це і мажоретки,

"джампінг",

силові вправи на стільчиках,

та степаеробіка.

Наші діти з перших своїх  кроків в садочку розуміють, що фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи.