група "Ялинка"

Вихователь – Лищенко Світлана Володимирівна, закінчила Глухівський державний педінститут, кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь дітей дошкільного віку. Стаж роботи 18 років.

Вихователь - Богаєнко Наталія Володимирівна, закінчила Полтавський національний педагогічний університет, кваліфікація - вчитель початкових класів, вихователь дітей дошкільного віку, стаж роботи 2 роки.

Учитель-логопед – Короленко Тетяна Петрівна, закінчила Словянський державний педінститут, кваліфікація – логопед шкільних і дошкільних закладів. Стаж роботи 38 років.
    Помічник вихователя – Крячун Валентина Олександрівна.

В «Ялинці» - працьовиті діти,
Вчаться звуки говорити,
Вчаться з друзями дружити.
Хочуть знати все і вміти,
Щоб у школі добре вчитись!

В логопедичній групі «Ялинка» малята опановують дві навчальні програми: корекційну, загальноосвітню. Тому у групі окрім звичайних осередків, є відповідний мовленнєвий куточок. Де діти навчаються правильної звуковимови, збагачують, розвивають граматичні уміння, вивчають букви, читають склади, розвивають зв’язне мовлення. А скільки позитивних емоцій діти отримують від розучування чистомовок, скоромовок, віршів. Також дошкільнята вчаться складати розповіді, казки, використовуючи новітні технології навчання. Єдність вимог ДНЗ та сім’ї - ось основна умова успішного виховання та навчання – це і являється девізом логопедичної групи.
Куток здоров’я у нас є,
Він нагадує про те,
Що про здоров’я треба дбати,
Про нього завжди пам’ятати .
Любимо, шануємо природу,
А в куточку, де рослини.
Немає жодної дитини,
Яка б не працювала, за квітами не доглядала.
Іграшок у нас багато,
Люблять діти з ними грати,
Берегти, ремонтувати,
Нові професії вивчати.