група "Конвалія"

Вихователь – Данілова Алла Григорівна, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація – вчитель початкових класів, вихователь дітей дошкільного віку. Стаж роботи 6 років.

Вихователь – Рибалка Ірина Василівна, має повну вищу освіту, закінчила полтавський державний педуніверситет, кваліфікація – вчитель біології, валеології, практичний психолог в закладах освіти. Стаж роботи 7 років.

Помічник вихователя – Барило Оксана Василівна.

Пріоритетним напрямком роботи групи «Конвалія» є:

- Зміцнення фізичного та психічного здоров’я дошкільників шляхом впровадження фізкультурно-оздоровчої роботи;
      - Розвиток логіко-математичних знань у дітей.
    Відповідно до цих основних завдань у групі і створено розвивальне середовище. Це динамічний і змінений простір, який забезпечує рухові та пізнавальні потреби кожного вихованця.
   Ігровий осередок наповнений різноманітними іграшками та дидактичним матеріалом, а це дає змогу вправляти дітлахів у виконанні різних завдань, з усіх ліній розвитку, за програмами «Українське дошкілля», «Впевнений старт».
    Куточок природи облаштований так, що є тісний зв’язок дитини зі світом природи. У дошкільників виховують любов і дбайливе ставлення до всього живого. У старшій групі ми плекаємо у дітей любов до нашої Батьківщини, знайомимо з національною символікою, з традиціями та звичаями українського народу і в цьому допомагає куточок України.
    При організації та створенні життєвого простору у групі «Конвалія», врахована його величезна значимість для становлення особистості.