Шановні батьки!

Звертаємо вашу увагу, що під час війни збільшується ризик поширення інфекційних хвороб. Тому просимо вас перевірити карту щеплень ваших дітей і, у разі відсутності будь-якого щеплення, надолужити вакцинацію якнайшвидше.
Щоб отримати щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря або у будь-яку амбулаторію первинної медичної допомоги.
Якщо ви перебуваєте за кордоном, зверніться до найближчого медичного закладу, де можна отримати щеплення (вакцину від COVID–19 також можна отримати у Центрах вакцинації).
Обов’язково отримати відомості про щеплення, яке буде зроблено (наприклад, паперовий варіант з печаткою, підписом лікаря, серією, номером вакцини, датою й часом введення тощо).
Подбайте про здоров’я своїх дітей!

Перелік посилань з питань вакцинації, які будуть корисними для освітян при спілкуванні з учнями та їх батьками

Щеплення дітей:

Вакцинація дорослих:

Відеоролики:

Аудіоролики:

Правила прийому дітей до дошкільного закладу

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей до вступу в заклад дошкільної освіти, мінімізації людського впливу на порядок прийняття дітей до дошкільного закладу прийом дітей до ЗДО здійснюється відповідно до електронної черги в заклад дошкільної освіти, сформованої на сайті http://reg.isuo.org. або за телефоном (053)5555394

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор ЗДО протягом календарного року.

Зарахування дитини до ЗДО здійснюється на підставі таких документів, як:

• заява батьків або осіб, які їх замінюють про приймання дитини до ЗДО;
  • медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО;
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • карта профілактичних щеплень № 063/о – виписка із медичної карти;
  • довідка на ентеробіоз;
  • свідоцтво про народження /копія/
  • при наявності пільг – документи (копії), що їх підтверджують;
  • зошит на 12 аркушів для збереження медичних довідок.

Якщо дитина має захворювання, то за рішенням одного з батьків у довідці про це може бути відповідний запис. Така інформація потрібна, щоб медична сестра закладу дошкільної освіти володіла необхідною інформацією про стан здоров’я дитини.

За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу дошкільної освіти повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Пам’ятка для батьків

• Дитячий садок працює 5 днів на тиждень:
  • Група раннього та дошкільного віку – з 7:30 до 18:00.
    • Чергова група для дітей дошкільного віку з 7:00 до 19:00

Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

• Про неможливість приходу дитини в дитячий садок по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ЗДО.
  • Дитина, яка не відвідує дитячий садок у зв’язку із перенесеним інфекційним захворюванням, приймається з довідкою від лікаря.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 10 числа поточного місяця наперед. Перерахунок оплаченої квитанції з причин хвороби або відсутності дитини здійснюється в наступному місяці. Батьки надають сплачену квитанцію вихователю.

Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей!

Для створення комфортних умов перебування дитини в ЗДО необхідно:

- не менше двох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики; дівчаткам – трусики;  в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);

- піжама для сну;
- два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;
- промаркувати білизну, одяг та інші речі дитини.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

• Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, розміру дитини. Нижня білизна повинна бути чиста.
  • Взуття має бути легким, теплим, відповідати розміру ноги дитини, легко зніматися і надіватися.
  • Носова хустинка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
  • Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, скляні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.

Шановні батьки!

Відповідно до наказу відділу освіти від 23.09.2021 №193 із 01.10.2021 повна вартість харчування на день дитини складає: діти раннього віку - 30 гривень, дошкільного - 45 гривень. Плата батьків за харчування дитини в розмірі 60% від загальної вартості на день складає: ранній вік - 18 гривень, дошкільний - 27 гривень.