Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, учителем. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина, як особистість, потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи.
Вони вміють прийняти, пізнати і підтримати дитину, врахувати її бажання, прислухатися до неї, зрозуміти внутрішній світ, надати право вибору, вміють створювати умови, за яких розвиваються  задатки дитини, враховуючи її характер, прагнення, інтереси.
    Керує колективом дошкільного навчального закладу завідувач - Ботвіновська Оксана Володимирівна -  керівник, що відповідає  сучасним вимогам до керівника дошкільного закладу нової формації, енергійна і активна, вмілий організатор, творчий педагог, людина з високою професійною майстерністю, активною життєвою позицією, яка зробила великий внесок у розвиток закладу.
    Має повну вищу освіту, закінчила Київський державний інститут ім. О.М.Горького за спеціальністю "педагогіка і психологія дошкільна"; стаж педагогічної роботи - 35 років; вихователь вищої категорії; нагороджена Грамотами обласного і міського відділів освіти, виконкому Миргородської міської ради.

Моє життєве кредо: «Працювати на благо дітей».

Моя робота – це частина мене. Я дуже задоволена обраною професією. Я керівник дошкільного закладу, а керівник ЗДО – це організатор навчально-виховного процесу, вихователь, психолог, дипломат і підприємець. Хочу зазначити, що у своїй роботі я намагаюся стверджувати деякі важливі для мене принципи. Вони прості: зажди пам’ятати, що своїм становленням і формуванням я зобов’язана колективу навчального закладу, а тому повинна за будь-яких обставин працювати на його авторитет і престиж, підтримувати і захищати своїх колег, честь і гідність кожної людини, не залежно від її громадського статусу чи посади, намагатися розуміти точку зору кожного члена колективу, що звертається до мене, не ставити себе вище над ними, бути доступною, бачити в кожній дитині талановиту особистість, а в кожному співробітникові – однодумця, бути вдячною за виконання роботи та співпрацю.
    Я не усвідомлюю себе без моєї роботи, бо це вагома частина мого життя.
    Наш колектив - це колектив однодумців, які володіють талантами від Бога - виховувати дітей. Вони вміють прийняти, пізнати і підтримати дитину, врахувати її бажання, прислухатися до неї, зрозуміти внутрішній світ, надати право вибору, вміють створювати умови, за яких розвиваються задатки дитини, враховуючи її характер, прагнення, інтереси.
    Працюють із дітьми 22 педагогічних працівників: вихователі, керівники музичні, інструктор з фізкультури, з них мають:
        - повну вищу освіту - 20 осіб
        - неповну вищу - 2
    За наслідками атестації мають:
        - 9 - вищу кваліфікаційну категорію
        - 1 - І кваліфікаційну категорію
        - 4 - ІІ кваліфікаційну категорію
        - 8 - кваліфікаційну категорію "Спеціаліст"
    Колектив складають люди різних поглядів, життєвих доль та об'єднує усіх єдине - любов до дитини.Їх життєве кредо: "Люблю тебе, дитино, виховую з любов'ю"
    Кожному з педагогів притаманні любов до дітей, до своєї професії, захоплення справою, працьовитість, цілеспрямованість, винахідливість, відповідальність, сумлінність, упевненість, творчість у педагогічному процесі.

Наставником педагогічного колективу (у тісній співпраці із завідувачем), в усіх його творчих пошуках є вихователь-методист Якименко Світлана Миколаївна,освіта вища Полтавський державний університет ім. Короленка, стаж роботи 28 роки.

В дошкільному закладі працюють педагоги-спеціалісти:
З кожною віковою групою працюють креативні й запальні, творчі, комінукабельні керівники музичні.

Бойко Ілона Олегівна, освіта вища Луганський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка.
Троцак Наталія Михайлівна, освіта вища Полтавський національний педагогічний університет, стаж роботи 13 років.

Інструктор з фізичної культури:
Вороніна Ніна Віталіївна освіта повна вища Харківський державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди спеціальність "Дошкільне виховання" стаж педагогічної роботи - 26 років кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії" та звання "Вихователь-методист"

Працівники кухні - справжні майстри своєї справи, страви, які вони готують для дітей - смачні, поживні і дуже подобаються малятам.
Шеф-кухар Тарасенко Галина Андріївна, кваліфікація - кухар V розряду.

Кухарі : Голуб Ольга Іванівна - кваліфікація - кухар V розряду та Романенко Наталія Михайлівна - кваліфікація - кухар IV розряду.
    Кухонні робітники: Сименко Олена Іванівна та Гриненко Наталія Василівна кваліфікація - кухарі IV розряду.
 Медичні працівники:
Ляхно Марія Василівна стаж роботи -20 років

Професіонали бухгалтерської справи - головний бухгалтер Сулима Олена Володимирівна

та бухгалтер Здорова Ольга Олександрівна

Завідувач господарством
Шапочка Олена Євгенівна – відповідальна, вимоглива людина.
Справжня господиня, на якій лежить турбота по забезпеченню господарчої життєдіяльності дитячого закладу.

У своїй діяльності завідувач господарством керується:
  • Законодавством України.
  • Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
  • Статутом і локальними правовими актами ЗДО (в тому числі правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами та розпорядженнями завідувача ЗДО цією інструкцією).
  • Дотримується Конвенції про права дитини.
Завідувач господарством виконує такі посадові обов'язки:
  • Аналізує результати господарської роботи ЗДО.
  • Здійснює систематичний контроль за якістю роботи обслуговуючого персоналу.
  • Забезпечує благоустрій, озеленення та прибирання території ЗДО.
  • Забезпечує збереження господарського інвентарю, його відновлення та поповнення.
  • Забезпечує дотримання чистоти в приміщеннях і на прилеглій території ЗДО.
  • Організовує ремонтні роботи приміщень ЗДО.
  • Контролює за справністю ігрових споруд на ігрових майданчиках ЗДО.
  • Здійснює систематичний контроль за протипожежним станом в ЗДО.