Група раннього віку "Ромашка"

Вихователь – Тимченко Тетяна Миколаївна, має повну вищу освіту, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація – вихователь дітей дошкільного віку, логопед. Стаж роботи 7 роки.

Вихователь Лещенко Антоніна Олександрівна, Глухівський національний педуніверситет за спеціальністю вихователь дітей раннього віку, інструктор з фізкультури; стаж роботи 2 роки.

Помічник вихователя – Ляхно Оксана Анатоліївна.
     Педагоги цієї групи велику увагу приділяють сенсорному розвитку дошкільнят. Тому саме осередок сенсорики наповнений різноманітними іграшками, Монтессорі-матеріалом, які забезпечують їх пізнавальний розвиток. Завдяки системній роботі, вихованці оволодівають стійкими загальноприйнятими еталонами, накопичують знання про колір, величину, форму предметів. Вчаться орієнтуванню в просторі та чуттєвому сприйманню. У групі педагоги створили умови для проведення проектної діяльності «Лялька Марійка» що сприяє розвитку мовлення дітей, бережливому ставленню до іграшок, та бажанню за ними піклуватися. Педагоги активно розвивають культуру українського мовлення дітей, використовуючи пальчикові ігри, українську народну творчість, ігрову діяльність. У групі створено осередок книги, де підібрані казки, оповідання, вірші, забавлянки, промовки, згідно віку дітей.