Група раннього віку «Вишенька»

Вихователь – Демещук Наталія Іванівна  має середню спеціальну освіту, закінчила Лебединське педагогічне училище, кваліфікація-вихователь дошкільного закладу.

Вихователь – Грибінченко Альона Вікторівна, має вищу освіту, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація вчитель історії.

Помічник вихователя – Гаряжа Лідія Володимирівна.

Наші основні завдання:

- Спрямовувати роботу на забезпечення фізичної активності;
      - Розвивати самостійність дітей у процесі виконання різноманітних фізичних вправ та ігрових дій з предметами;
      - Сприяти пізнавальній та мовленнєвій активності дітей
    Під час виховання та навчання дітей педагоги використовують різноманітні методики. Особливу увагу приділяють методиці Марії Монтессорі, яка сприяє розвитку уваги, спостережливості, пам’яті, мислення, творчої уяви, розвитку дрібної моторики рук. У групі об- лаштовані осередки: природи, ігрової, театралізованої, рухової, музичної, зображувальної діяльності. Залюбки малеча грається в куточку ряження. Саме тут народжуються основи театралізованої діяльності, та можливість спілкуватися з оточуючим світом. Під час самостійної діяльності педагоги групи використовують «сухий басейн». Діти просто граються кульками, виконують різноманітні завдання, а це дає відмінний масажний ефект, покращує роботу центральної нервової системи, дає профілактичну та лікувальну дію.