^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

  Група «Яблунька»

    Вихователь – Козленко Ірина Іванівна, має середню-спеціальну освіту, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, кваліфікація-вихователь дитячого садка. 
    Вихователь – Кондратенко Лена Миколаївна, має повну вищу освіту, закінчила Полтавський державний педагогічний університет, вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури. 
    Помічник вихователя – Сливна Ольга Миколаївна

 
    Колектив групи наполегливо працює над розв’язанням пріоритетних завдань виховання та навчання, впроваджує у педагогічний процес сучасні освітні технології і забезпечує повноцінний фізичний та психічний розвиток малят, дбає про розвивальне середовище.
    У групі створені ігрові осередки, які збагачують розвивально-навчально-виховну спрямованість. Усі іграшки й посібники, які оточують дітей, тією чи іншою мірою впливають на їх розвиток. В куточку природи є все необхідне для того, щоб діти навчалися доглядати за рослинами, вчилися піклуватися про тварин, дбали про живі об’єкти природи. В осередку сюжетно-рольової гри вихователі зібрали іграшки та предмети, які максимально наближують малюків до реальності.
    Особлива роль відводиться фізичному розвитку, адже педагоги з дітьми використовують пальчикові ігри та вправи. Які розвивають дрібну та загальну моторику пальців рук. Впливають на розвиток інтелекту, уваги, пам’яті, зорових аналізаторів.

 

Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"