^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

Група «Гвоздичка»

    
    Вихователь – Маляр Людмила Олександрівна, має повну вищу освіту, закінчила Полтавський державний педуніверситет, кваліфікація – психолог. 

 Вихователь - Гулевата Анна Сергіївна, Харківський політехнічний інститут

Помічник вихователя - Кривогуз Євгенія Володимирівна

    Коли потрапляєш у групу «Гвоздичка», дивуєшся, скільки ж тут знаходиться різних цікавих предметів. А це не дивно, тому що робота групи направлена на формування у дітей пізнавального інтересу, на розвиток спостережливості , розумової діяльності засобами пошуково-дослідницької діяльності. Головним завданням педагогів являється – підтримати і розвинути у дітей інтерес до досліджень, відкриттів та створити необхідні для цього умови.
    
 
    В групі створено валеологічний осередок, тут малят гостинно зустрічає лікар Айболит, з яким вони проводять незабутні хвилини здоров’я. Всі ці знання малята мають можливість закріпити за допомогою елементарних дослідів. А далі малюки знайомляться з природою в куточку природи. Діти завжди повинні бачити зв’язок природи з навколишнім середовищем, її вплив на це середовище. Саме для цього у групі вдало поєднані пошуково-дослідницький та природничий осередки. 
    
 
    В цілому робота групи направлена на підтримку і збереження здоров’я дошкільнят. На одній із стін групової кімнати розміщений тренажер Базарного, який допомагає зняти зорове напруження під час занять та ігор. А скільки цікавого, неординарного обладнання тут є для проведення занять з фізичної культури: дуги для підлізання у вигляді котів, різноманітні «доріжки здоров’я», прапорці, султанчики, і головне все це, виготовлено руками педагогів цієї групи.
Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"