^У гору
Get Adobe Flash player

Державна служба якості освіти України

група "Малинка"

    Вихователь – Рожковська Ірина Миколаївна, закінчила Полтавський державний педінститут, кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь. 
 Вихователь - Мазило Анастасія Сергіївна, Глухівський національний педагогічний університет 

 

    

 

    Колектив групи наполегливо працює над розв’язанням пріоритетних завдань, активно впроваджує у педагогічний процес сучасні освітні технології, забезпечує повноцінний фізичний і психічний розвиток малят. Сформувати в груповій кімнаті розвивальне середовище – означає створити атмосферу прогресивного розвитку, соціалізації особистості.

Прививаючи любов до природи педагоги прагнуть розвинути усвідомлення того, що природа не тільки джерело життєвих благ людини, а і її здоров’я, об’єкт споглядання та милування.

Хай пісня миру і любові лине,
В усі куточки рідної Вкраїни!

Українці ми маленькі,
Українці тато й ненька.
Знай синочку, доню знай:
Наша Україна – то чарівний край,
Золота країна.

    Значну увагу у групі «Малинка» вихователі приділяють ознайомленню дошкільнят з рідним краєм, історією України, з її оберегами, звичаями та традиціями. Саме тут дітлахи вчаться виготовляти ляльки мотанки, виготовляють іграшки з природного, залишкового матеріалу.
    А взагалі група розпочинається з роздягальної кімнати, в якій розміщені різноманітні цікаві матеріали для батьків: ширми, стенди, куточки, дитячі роботи по зображувальній діяльності. Тому що девізом групи є –« Тільки у співпраці результат».
Copyright © 2014. ЗДО №11 "Теремок"