група "Малинка"

Вихователь – Рожковська Ірина Миколаївна, закінчила Полтавський державний педінститут, кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь.
 Вихователь - Мазило Анастасія Сергіївна, Глухівський національний педагогічний університет

Колектив групи наполегливо працює над розв’язанням пріоритетних завдань, активно впроваджує у педагогічний процес сучасні освітні технології, забезпечує повноцінний фізичний і психічний розвиток малят. Сформувати в груповій кімнаті розвивальне середовище – означає створити атмосферу прогресивного розвитку, соціалізації особистості.

Ми за квітами доглядаємо,
Про їх здоров’я дбаємо.

Прививаючи любов до природи педагоги прагнуть розвинути усвідомлення того, що природа не тільки джерело життєвих благ людини, а і її здоров’я, об’єкт споглядання та милування.

Хай пісня миру і любові лине,
В усі куточки рідної Вкраїни!

Ознайомлюючи дітей з чарівним світом музики у дітей розвивається художньо-естетичні відчуття гармонійного та безмежного всесвіту звуків.

Українці ми маленькі,
Українці тато й ненька.
Знай синочку, доню знай:
Наша Україна – то чарівний край,
Золота країна.

Значну увагу у групі «Малинка» вихователі приділяють ознайомленню дошкільнят з рідним краєм, історією України, з її оберегами, звичаями та традиціями. Саме тут дітлахи вчаться виготовляти ляльки мотанки, виготовляють іграшки з природного, залишкового матеріалу.
    А взагалі група розпочинається з роздягальної кімнати, в якій розміщені різноманітні цікаві матеріали для батьків: ширми, стенди, куточки, дитячі роботи по зображувальній діяльності. Тому що девізом групи є –« Тільки у співпраці результат».